رسالت و ماموریت

شرکت آرمان تداوم یکتا گاز به‌عنوان یک شرکت مهندسی مشاور در صنعت گاز فعالیت می‌نماید. این شرکت، صنعت گاز را شامل حوزه‌های مدیریت و واحدهای ستادی شرکت ملی گاز ایران، شرکت‌های گاز استانی، مناطق عملیاتی، مشاوران، پیمان‌کاران اجرایی، سازندگان و تامین‌کنندگان مواد و تجهیزات صنعت گاز، سازمان‌ها و صنایع مصرف‌کننده عمده، موسسات و مراکز پژوهشی و آموزش تخصصی و حرفه‌ای فعال در حوزه گاز و هم‌چنین سایر فعالین این بخش می‌داند. شرکت آرمان تداوم یکتا گاز، از طریق انجام فعالیت‌های فنی و مهندسی در صنعت گاز، ضمن اشاعه و ترویج خدمات دانش‌محور، نسبت به تامین نیازهای مهندسی، فنی، پژوهشی و آموزشی و سیستمی در صنعت گاز کشور اقدام می‌نماید.

  • ما بیشترین تمرکز و توجه خود را به صنعت گاز کشور و بازار داخلی معطوف می‌نماییم. اگرچه می‌کوشیم هیچ‌گاه فرصت‌های جهانی را با توجه به مقدوراتمان از دست ندهیم.
  • شرکت آرمان تداوم یکتا گاز در خدمات خود از حداکثر ظرفیت‌ها در بستر فناوری اطلاعات استفاده می‌نماید و به‌کارگیری آخرین روش‌ها و تجهیزات و فناوری‌ها در طراحی تاسیسات گاز را متناسب با شرایط بومی مدنظر دارد.
  • شرکت آرمان تداوم یکتا گاز همواره می‌کوشد ضمن تحصیل سودی منصفانه و حفظ منافع کلیه ذی‌نفعان، خدماتی ارزشمند و ممتاز را به کلیه مشتریان خود ارائه نماید.
  • ما بر این باوریم که خلق ارزش‌های مادی و معنوی می‌بایست از طریق اطمینان‌بخشی، کیفیت‌گرایی، همکاری بین‌شرکتی، نوآوری، تسهیل در ارائه خدمات، منافع مشترک، کارآفرینی و بهبود مستمر در صنعت گاز کشور حاصل گردد.
  • شرکت آرمان تداوم یکتا گاز در صدد این است که فعالیت‌های خود را خلق فرصت و ایجاد شرکت‌های جدید نوپا متشکل از فارغ‌التحصیلان مستعد و علاقه‌مند دانشگاه‌ها و در کلاس جهانی توسعه دهد.
  • شرکت آرمان تداوم یکتا گاز به دلیل تعلق حرفه‌ای و معنوی به صنعت گاز کشور، دانش فنی، سوابق و تجربیات اعضا و باورهای نوآورانه و شناخت عمیق و گسترده از نیازها و خواسته‌های صنعت گاز، متعهد می‌شود به اتکای ویژگی‌های مذکور و توانمندی‌ها و خلاقیت کارکنان خود در جهت دستیابی به مزیت رقابتی و هم‌چنین اعتلای صنعت گاز کشور تلاش نماید.
  • ما با رویکردی اجتماعی به سهم خود تمامی مساعی خویش را در مشارکت برای تقویت اقتصاد جامعه و ایجاد رفاه اجتماعی، احساس مسئولیت در حفظ محیط‌ زیست و ایمنی و سلامت جامعه به کار می‌بندیم.
  • شرکت آرمان تداوم یکتا گاز منابع خود را اصلی‌ترین سرمایه شرکت می‌داند تا با جذب مناسب و حفظ کارکنان و ارتقای توانمندی‌ها، اخلاق حرفه‌ای و خلاقیت، آنان را تبدیل به کارکنان برجسته و ممتاز نماید.